Prodaný...

4. září 2012 v 16:40 | stifča |  jednorázovky OR
Pomalu jsem roztáhl nožky od sebe, líbil se mi pocit, jaký mnou projížděl, když se ve mně celou svou délkou pohyboval. Dělal jsem to také z části, že jsem mu byl dlužen, jako malého si mě vzal ze sirotčince, vychoval si mě, naučil mě všechno, co dnes umím a na oplátku chtěl jen pouze jedinou věc…moje tělo. Aby mu bylo k dispozici, pokaždé, co dostane chuť si zasouložit. Naučil mě přijímat ho, užívat si ten pocit, když byl ve mně. Nebýt jeho hladovým někde na ulici, proto jsem mu, dal mnohem více, než očekával. Respektoval jsem ho jako svého pána, jako svého přítele, který co řekne, to platí.


Nedočkavostí jsem ho zpod přivřených víček sledoval. Pousmál jsem se v momentě, co jsem ucítil jeho špičku, jak brouzdá okolo mého otvůrku. Těšil jsem se, na lehkou bolest jakou mi způsobí, když se do mě bez přípravy zasune. Nikdy mě nepřipravoval, nechával to na mě a já? Časem jsem si zvykl přijímat ho i bez přípravy. V dlaních jsem stiskl prostěradlo, v momentě, co jsem ucítil, jak se do mě začíná zasouvat, mezi drobečky nepatřil ani délkou, ani obvodem. Zprudka jsem pootevřel ústa a jen zalapal po dechu, v momentě, co se zbylou půlkou své délky prudce do mě zasunul. Musel jsem se přiznat, lehce to bolelo, ale nehodlal jsem se vzdát, místo toho jsem jak poslušný pejsek zavrtěl spodní částí těla. Odpovědí mi bylo spokojené vydechnutí. Neubránil jsem se ani slastnému zasténání, když se pohyby začal otírat o moje citlivé místečko, tak jak to uměl jen on. Cítil jsem každé jeho přiražení do mého těla, každý posun jeho penisu ve mně mi dával vlnu chtíče, chtěl jsem více, tvrději, aby si mě bral bez otázek, odpovědí, aby se ve mně uspokojil, aby si se mnou hrál. Jeho hry jsem miloval. Spoutal mě, mučil, zasunoval do mě vibrátory, nechával mě s nimi přes noc, ten chtíč udělat se, ale nemohl jsem povolit ruce, abych si sundal kroužek, mě dováděl k bláznovství.
Dneska to bylo jiné, dneska si mě bral něžněji než obvykle. Polibky zasypával můj krk, tiše mi u něj sténal a sem tam se pro potěšení obou z nás zasunul hlouběji do mého těla. Líbilo se mi každé jeho chování… to jak dokázal být jemný, ale i tvrdý… Miloval jsem jej, více než oddaně.
Otřásl jsem se spokojeností, jak jsem ucítil jeho horkou tekutinu uvnitř mého těla, věděl jsem, že bude spokojený, přivedl jsem jej k vrcholu, vlastně nejen ho, ale i sebe. Hrudník nesl stopy mého vyvrcholení, ale přesto jsem myslel spíše na jeho sperma v mém těle. Doslova jsem cítil, jak se ve mně rozlévá, spokojeně jsem si přejel po zadečku, v momentě co mě opustil, jsem do sebe vjel jedním prstem, zkontrolovat tu pohromu, co ve mně zanechal. Sledoval mě a spokojeně se usmíval, věděl, že si mě vychoval k obrazu svému…
Opatrně jsem ze sebe vystoupil, klekl jsem si na čtyři, provokativně jsem si olízl onen prst, než jsem uchopil mezi prsty jeho chloubu, stále byla vztyčená, proto mi nedělalo problém, si jej vložit do úst a jazykem pohotově očistit. Ucítil jsem jeho dva prsty, jak se opět zasunuly do mého těla a začali se prudce pohybovat. Musel jsem tiše zasténat, jeho prsty mě přiváděly k bláznovství. Jak s nimi ve mně pohyboval, tlačil a dráždil moje citlivá místečka. Chtěl jsem to, chtěl jsem jeho, opět v sobě, naučil mě chtít to i několikrát za den, abych si to užíval stejně jako on, sténal mu u toho a vycházel mu vstříc.
Z této chvíle nás vyrušil až jeho telefon, nespokojeně jsem zamrčel, když vytáhl svoje prsty ze mě, jo, líbilo se mi je tam cítit a on? Prostě je vyndá… Klidně jsem dál hlavou pohyboval a rukou si u jeho kořene pomáhal, mezitím co on přijal volající číslo. O čem se spolu ti dva domlouvali, to jsem nevnímal, mě šlo o jedno… znovu ho přivést k vrcholu a udělat ho Podle reakcí jsem poznal, že se k tomu dobře blížím. Sotva položil, rozlila se mi v ústech horká tekutina, která už jednou v mém těle byla. Automaticky jsem začal polykat, až poté jsem jej znova očistil a odvážil se k němu zvednout pohled. Na rtech mu pohrával lehký úsměv, věděl jsem, že je se mnou teda spokojený.
"Zajdeme si zahrát poker… potřebuji k sobě doprovod." Jen jsem přikývl, bylo mi jasné, že se bude chlubit tím, že mě má, že mě, pokaždé, co má náladu šuká jako nafukovací panu a já? Ještě mu u toho příjemně sténám jak pravá nefalšovaná kurva. Naučil si mě, zaučil mě, pochopil jsem, že budu roztahovat nožky pokaždé, co on bude chtít. Vlastně mi ani nevadilo, že mě šukal, našel jsem si v tom zábavu a vyhledával jeho nálady, když je měl, chtěl jsem, aby se do mě udělal co nejčastěji. Chtěl jsem ho, jen pro sebe.
"tak si dej sprchu, ale neoblékej se, dojdu za tebou," poslušně jsem kývl a šel do koupelny, pod sprchu a pořád ještě teplé sperma jsem ze sebe vyšťouchal prstíkem… ručník a spokojeně jsem šel zpátky, měl v ruce menší anální kolík. Pousmál jsem se, jelikož jsem jej pochopil, otočil jsem se k němu zadečkem a lehce jsem se předklonil. Ucítil jsem příjemný tlak v oblasti konečníku. Spokojeně jsem vydechl, když to o mě zasunul.
" Teď se můžeš obléct," jen jsem kývl, jo, věděl, že mě to každým pohybem bude vzrušovat a doma, to budu opět chtít, pokud to vydržím, a nebudu to chtít udělat přímo tam na pokerovém stole. Klidně jsem se oblékl, jako spodní prádlo jsem zvolil upnuté černé boxerky s dírkou na můj otvůrek, aby měl pán snadnější přístup, až to na něj zase přijde, upravit, kolíček jsem si zasunul hlouběji do sebe, chtěl jsem ho cítit, co nejhlouběji v sobě.
Dolů jsem sešel, až po pár minutách, Opatrně jsem nasedl do auta, přesto jsem musel tiše vydechnout, když se kolíček ve mně pohnul a zasunul se hlouběji o pár stop do mého těla. Ta představa, že mě poté znovu ojede mě, naplňovala chtíčem.
Cestu jsem nevnímal, chtěl jsem být doma a cítit jeho mužství v mé malé dírce, kterou on tak rád navštěvoval. Vysvobození nastalo, když zaparkoval, drncání auta mělo příjemný vliv na kolík v mém otvůrku. Dráždil mě každý pohyb auta.
Potichu jsem se vydal po jeho boku dovnitř. Naučil mě mlčet ve společnosti, pokud nejsem tázán. Mlčky jsem sedl na nabízenou židli a v duchu sténal, zase ten kolíček, zajel do mého těla a spokojeně se otřel o moje místečko. Radši jsem se zaměřil na peníze, které můj pán vložil do hry…nebylo jich málo… ale obvykle neprohrával, takže jsem věděl, že to pude v klidu a opět ucítím jeho penis v sobě.
Sledoval jsem hru, sám jsem tomu moc nerozuměl, nějaké hazardní hry nebyli moje parketa, já se zajímal, jen o sex a věci s ním spojené. U stolu sedělo 10 lidí a můj pán. 10 od pohledu nadržených chlapů. Už od pohledu jsem to poznal.
Nejistě jsem sledoval menší a menší žetony mého pána, dneska se mu vůbec nedařilo. Docela mě to mrzelo, věděl jsem, že nebude moc jemný, nikdy není jemný, když se mu něco nepovede. Vybývá si to poté na mě a mě to mrzí, mrzí mě, jak se ke mně chová…
Žetony ubývaly a já se bál, co se stane pak…i poslední sázka na jistotu, podle mého pána, skončila fiaskem, totálně jsme to proletěli. Neměli jsme nic, celý vklad padl do hry, prohráli jsme a museli odejít, ale podle výrazu mého pána jsem se děsil, nesnášel prohry, moc dobře jsem to věděl.
"Odejdi, dohrál jsi…už nemáš co vsadit," ozval se nejstarší muž u stolu. Nasucho jsem polkl, věděl jsem, že tohle ho naštvalo ještě více. Třískl pěstí do stolu.
"udělám vám nabídku… všichni all-line… moje sázka bude on…pokud vyhrajete, můžete si s ním pohrát, ošukat ho anebo si nechat jen vykouřit," nevěřícně jsem hleděl na svého pána, zda to skutečně řekl, jestli to myslel vážně. Opravdu dal do sázky mě? Opravdu povolil, aby se mě dotýkal někdo jiný než on sám, aby do mě vstoupil někdo jiný než on? Přesto jsem věděl, že s tím nic nezmůžu…musím poslouchat. Spíše jsem se modlil, aby to dal. Rozdal mu dvě karty, oba králové, měl jsem docela radost… pač, došel i třetí… Měli jsme to vyhrané. Co mi vymazalo úsměv ze rtu, byli dvě esa, která se spojila s třetím na stole… Prohrál mě, on mě normálně prohrál. Představa, že se mnou bude spát někdo jiný, než můj pán mě děsila. Pohlédl jsem na svého pána, vypadal naštvaně, zklamaně a já nevěděl, co mám dělat, nechtěl jsem to, ne od nich.
Co mi to bylo platné, prudce mě chytli a táhli někam pryč, pryč od něho, bránil jsem se, bojoval s tím, nechtěl jsem to, od nich ne, věděl jsem, že mě to bude jen bolet, že budu trpět, ale nemohl jsem to ovlivnit.
Prudce jsem zakňučel, když mě prudce švihli ke stolu, ohnuli mě, abych se na stůl položil, mezitím, co mi stahovali gatě, bránil jsem se, nechtěl jsem to, ne od nich… Vzbouzel jsem se, ale proti 10 chlapům jsem nic nezmohl.
"Hele, co tu máme," tiše jsem zakňučel, když se dotkli kolíku, který následně prudce vytáhli. Věděl jsem, že je pozdě. Musel jsem se podvolit, moje tělo křičelo, že nechce, že to není správné, ale mohl si za to sám, kdyby mě nenabídl… nemuselo se tohle stát, ten potupený budu nakonec stejně já. Poodtáhl jsem na příkaz nožky od sebe a jen se zadržel dech. 10, to číslo mě děsilo, 10 chlapů si na mě užije, 10 vzorků spermatu bude v mém těle a mě se to hnusilo. Přesto sem věděl, že musím, pokud nechci mít nějaké problémy a to opravdu nechci.
Nechci svého pána zklamat a být ten, který mu ublíží. Vzal jsem to jako zkoušku, zda to vydržím a budu schopný se vrátit s hrdou tváří ke svému pánovi.
Potupně jsem jim pokývl, viděl jsem, jak se každý po svém připravuje, jaké délky a obvody se do mě budou zasunovat, budou uspokojovat. Bál jsem se, pouze toho, že v pánových očích tímto klesnu a už budu něco míň, než ze mě chtěl mít. Toho jediného jsem se bál. Tohle bylo moc i na mě a moje chápání. Přesto jsem se snažil zůstat uvolněný, když se do mě zasouval první z fronty chlapů, vypadali, jako by měsíce neviděli čerstvé maso a já byl jediný, kdo s nimi vydržel spát. Spíše kdo s nimi musí spát.
Tiše jsem zasténal, když přirazil do mého těla a já se nezmohl ani na odpověď, stále mě hnusila představa, že to za mnou, co se ve mně spokojeně pohybuje, není můj pán, ale úplně cizí chlap, kterému jde jen o to pořádně si zašukat, jelikož doma neviděl sex, ani nepamatuje. Přesto jsem musel začít sténat, aby to vypadalo, že se mi to líbí. Šlo mi o to aby byl spokojený, každý k nich, abych odvedl svoji práci dobře. Postupem, co do mě přirážel, jsem se přistihl u toho, že se mi to vážně začíná líbit… když mě absolutně někdo cizí šuká jak nějakou děvku. Odvážil jsem se sténat už spokojeně a očekávajíc, že do mě začne jebat, jak to má ve zvyku. Začal jsem mu vycházet vstříc, ani mi nevadilo, když někdo uchopil mou dlaň a začal si s ní přejíždět po svém už vztyčeném penisu, naopak, pevněji jsem ho uchopil a začal s dlaní sám pohybovat. Druhou volnou dlaní jsem si sám našel volného ptáka na honění, bez otázek jsem začal. Zasténal jsem v momentě, co jsem ucítil, že ke svému penisu do mě zasunul i tři prsty navíc, nelíbilo se mi to, ale musel jsem si zvyknout a na druhou stranu, poté to nebylo zase tak špatné. Docela se mi to líbilo, i poté, co začal můj otvůrek o něco více roztahovat, jako by chtěl, abych přijal i jeho dlaň. Místo toho se ze mě prudce vysunul, chytl mě za pas a zvednul, nečekal jsem to, jen jsem zamrkal a čekal, co bude dál. Přešel ke gauči, na který si sedl a ukázal, abych na něj sám vylezl. Zprvu se mi nechtělo, ale nakonec jsem kývl, opatrně jsem se nad něho přesunul a nechal si ho opět vklouznout do svého těla, do dlaní jsem uchopil ony dva údy, které jsem v nich měl i před tím. Slastí jsem nekontroloval okolí, proto mě překvapilo, když jsem ucítil další špičku penisu u mého otvůrku. Zpanikařil jsem, nikdy jsem neměl trojku, a podle toho, co jsem slyšel, to bolelo, začal jsem sebou cukat, ale jak jsem si myslel. Neptali se na nic, prostě mě drželi, mezitím, co se ten druhý do mě zasunul. Musel jsem vykřiknout bolestí, přesto, že jsem se snažil být ticho. Tohle mě bolelo, pálelo, chtěl jsem od toho pocitu daleko, nestačilo jim, že se do mě udělají? To museli dělat i něco takového. Přesto jsem musel držet, i v momentě, co se za opěrátkem objevil další klín, přímo u mé tváře.
"A dělej," prudce jsem zalapal po dechu… tohle nemůže myslet vážně, jak to mám zvládnout, 5 lidí uspokojit, dva se ve mně pohybují, pálí mě z nich celý zadek, další dva, každý v jedné ruce a poslední do úst? Čím mám asi dýchat, jak mám sténat? Neptal se mě, prostě mi ho pomalu narval až do krku, málem jsem se rozkašlal, ale vší silou jsem se držel, nemůžu udělat chybu, musí se jim to líbit. Nesmím svého pána zase zklamat.
Musím mu dokázat, že pro jeho spokojenost, dokážu obětovat i sám sebe, jen aby on byl spokojený. Tlumeně jsem sténal a snažil jsem se to mít, co nejrychleji za sebou, jít domů, přitulit se k tomu, koho opravdu miluji a spokojeně mu usnout v náruči. Věděl jsem, že tohle musím přetrpět, pokud chci být zase s ním.
Nevnímal jsem kolikrát se kde vyměnili, chtěl jsem pouze aby to přestalo ze začátku se mi to aji líbilo, ale čím déle to dělali, tím více se mi to hnusilo. Chci pryč, jsem dítě, vím to, ale tohle je moc i na mě. Dokázal jsem jen držet jak nafukovací pana a nechat se ošukávat.
Zlom nastal, když jsem ucítil v sobě teplé sperma…jednoho jsem měl z krku, ale jeho místo okamžitě nahradil někdo jiný. Hlavou mi prolétla myšlenka, zda se do mě vleze 10 dávek spermatu. Prudce jsem polkl, když se ze mě vysunuli, chytnu mě, za boky, prudce mě přetočili, položili na zem, zvyhly mi zadek, roztáhli nohy a opět se jeden ze zbylých zasunul. Tiše jsem zasténal, poté ovšem už bolestně, když do mě začal jebat jak kdybych neměl city. Jeho jsem teda cítil fakt dobře, jak se pohyboval. Ignoroval jsem další a další, pro které jsem byl jen na ošukání, ignoroval jsem i jejich sperma ve svém těle a modlil se, aby byl už poslední… přání se mi splnilo, ucítil jsem vyvrcholení posledního chlapa, než se vysunul a ušklíbl se, popadl kolík ze země a zasunul jej do mě. S úšklebkem se na mě zadíval.
"Zkus si to vyndat, jen ať to ten tvůj vidí" s tím odešel, nezmohl jsem se na víc, než se obejmout a tiše rozplakat. Je po všem… Nevnímal jsem ani jeho, jak došel… tohle je konec… pochopil jsem….nikomu se nedá věřit…. Věřit můžeš jen sám sobě…
Mám jasno… seberu se, odejdu a sám se o sebe postarám, láska není tak silná…to co udělal…ji navždy zlomilo…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 4. září 2012 v 17:41 | Reagovat

já čumím 8-O  8-O neříkalas, že to jako dopadne dobře? takhle mi kecat, csss xD ale hezky napsaný lemon, to musím říct ;-) i když trochu drzný no, šak víme... ;-)

2 Undertaker Undertaker | Web | 4. září 2012 v 22:23 | Reagovat

Wow... Tak to bylo brutální. Kdy napíšeš zase něco podobnýho? :D

3 Karin Karin | 12. září 2012 v 16:58 | Reagovat

Tak to byl debil ten jeho pániček. Mohlo by to mít i pokračování. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama