Prosinec 2011

1000 a 1 noc- Prolog

31. prosince 2011 v 21:50 | Stify Kaulitz UchihaZnáte ten pocit? Kdy si přijdete, jako zavřen v kleci, která je možná dost široká, ale stále je to klec? Někteří se cítí možná v bezpečí, ale mnozí jsou otroci svého osudu. Musíš se k tomu otočit čelem, protože nikdo nebude žít tvým životem tak jako ty. Stačí otevřít dveře, jen otočit klíčkem… Nevzdávat se svých snů.
Nebo ten pocit jakoby jste byl ve svém těle, ale zároveň v cizím? Být otrokem v těle, které je i není vaše. Cokoliv uděláte, jakoby jste nedělal… Všechno co cítíte, je strach odhalit své pravé já.


just don't give up 22 THE END

23. prosince 2011 v 16:17 | stify. k. uchiha |  Just don't give up
Probudili ho zvuky přístrojů, které byly připojený k jeho tělu, oznamovali všem okolo, že stále žije. Zamžoural do místnosti, očekávajíc Viktorou tvář, ale ta tam nebyla. Poznal oba své rodiče, ale toho, koho tam chtěl mít nejvíce, tam nenašel. Byl zklamaný, ale nedával to na sobě znát, přesto se musel zeptat.
Just don't give up 21

17. prosince 2011 v 20:49 | Stify uchiha |  Just don't give up
Hnědovlásek pomalu pootevřel oči, ihned se zasekl, když uviděl vedle sebe spícího blonďáka. Nevěděl, co si má myslet, hřálo ho u srdce, že je Ryan s ním, ale bál se, že ho zase opustí…