Červenec 2011

P.S. I love you (10)

29. července 2011 v 0:38 | Stify K.Uchiha |  P.S.I love you

Nádherný týden to takto šlo. Měl jsem ho furt u sebe, cítil jsem jeho doteky, jeho polibky, rty a to jak se ve mně pohybuje. Moje láska k němu den ode dne narůstala, ve škole jsem na něho furt myslel, co asi dělá, jestli si na mě vzpomněl, nebo jestli mu třeba aspoň na chvíli chybím. Týden to šlo jako v mém snu, pak, ale nastal zlom. Stáhl se ode mě, nespal se mnou, nedotýkal se mě… Dokonce mi přestěhoval věci z ložnice do pokoje pro hosty, kompletně se ode mě odtáhl a já nevěděl proč, co jsem mu udělal, nebo proč se najednou tak začal chovat.

P.S. I love you (9)

28. července 2011 v 18:20 | Stify K.Uchiha |  P.S.I love you

Ani jsem neřešil čas a jen Andyho sledoval, jak spokojeně spí. Až následně večer jsem se opatrně vyprostil z jeho objetí, více jsem ho přikryl a přesunul se dolů, udělat večeři. Dlouho jsem nevěděl co udělat, ale nakonec jsem zvolil salát, byl rychle a dal se jíst i později. Svoji porci jsem snědl v kuchyni, ale Andymu jsem jeho vzal nahoru do postele, stále ležel ve stejné poloze a tiše oddechoval.
Takového jsem ho miloval, klidného a spokojeného s lehkým úsměvem na rtech. Vypadal tak dokonale, něžně a překrásně. Polknu v momentě, co se jeho oči upřou na mě.


P.S. I love you (8)

24. července 2011 v 21:31 | Stify K.Uchiha |  P.S.I love you

Ta noc se mi zdála, až moc dlouhá, nemohl jsem ani přivřít oči. Jen jsem cítil další a další návaly slz. Když došel, doslova jsem očima prosil, aby to skončilo, nedalo se to vydržet. Moje prosby byly vyslyšeny, vytáhl to ze mě, odvázal mi ruce. Mlčel jsem i v momentě, co mě vzal do náruče a směr nahoru, jen jsem se ho chytl kolem krku.


P.S. I love you (7)

17. července 2011 v 17:04 | Stify K.Uchiha


Docela mě ten úsměv, co měl na fotkách, zarážel. Proč už se nesměje jako tehdy, proč se směje jinak? Nakonec jsem se rozhodl to neřešit, je to jeho věc, proč se třeba změnil v chování a proč se usmívá jinak.


P.S. I love you (6)

2. července 2011 v 22:38 | Stify K.Uchiha |  P.S.I love you
Ani nevím, jak dlouho jsem mu v náruči brečel. Cítil jsem jeho objetí, to jak mě uklidňuje, že všechno bude dobré. Jen jsem ho vnímal a uklidňoval jsem se. Nakonec jsem přestal a zůstal jen k němu přitulený, zhluboka jsem dýchal se zavřenými oči.